PROMOCJE

O FIRMIE

Producenci


Advantech to firma znana wcześniej pod nazwą DLoG. Zajmuje się dystrybucją wydajnych i wytrzymałych komputerów przemysłowych (terminali wózkowych) oraz tabletów PC, zapewniając ciągłość produkcyjną i usprawniając procesy logistyczne w trudnych warunkach środowiskowych charakterystycznych dla produkcji przemysłowej.

Więcej informacji na www.advantech-service-iot.eu

 

Arbor Technology mająca siedzibę w Tajwanie jest wiodącym producentem i dostawcą systemów IPC (wbudowanych) oraz rozwiązań sieciowych opartych na technologii Intel. Zapewnia niezawodną komunikację między systemami i urządzeniami peryferyjnymi, a jednostką centralną. Rozwiązania firmy Arbor Technology są wykorzystywane od ponad 10 lat w automatyce przemysłowej, logistyce, służbie zdrowia i nie tylko.

Więcej informacji na www.arbor-technology.com

 

Argox jest wiodącym w świecie dystrybutorem urządzeń do odczytu kodów kreskowych, identyfkacji towarów oraz przetwarzania i przechowywania danych. Oferuje własna markę produktów, usług oraz wsparcie techniczne w ponad 70 krajach.

Więcej informacji na www.argox.com

 

Węgierska firma Adaptive Recognition Hungary, Inc. projektuje oraz produkuje szeroką gamę rozwiązań do pozyskiwania i przetwarzania obrazu w kontekście zwiększania bezpieczeństwa i płynności ruchu. Do najszerzej znanych produktów firmy należą urządzenia do automatycznego pozyskiwania danych z dokumentów tożsamości oraz systemy automatycznej obsługi parkingu LetUGo. Firma istnieje od 1991r i proponuje swoje rozwiązania odbiorcom na całym świecie.

Więcej informacji na www.adaptiverecognition.com

 

BarTender od Seagull Scientific to amerykańska firma pochodząca z Bellevue w stanie Waszyngton. Zajmuje się pisaniem i sprzedażą oprogramowania do obsługi systemów POS i kodów kreskowych. Umożliwia organizacjom na całym świecie poprawę bezpieczeństwa, zabezpieczeń, wydajności i zgodności poprzez tworzenie i automatyzację drukowania i kontroli etykiet, kodów kreskowych, tagów RFID, plastikowych kart itp.

Więcej informacji na www.seagullscientific.com

 

Bitatek jest producentem sprzętu Auto ID z Tajwanu. Specjalizuje się w czytnikach kodów kreskowych, terminalach danych i komputerach mobilnych. Firma stawia na niezawodność, innowacyjność i jakość oferowanego sprzętu a także mocne zaplecze serwisowe.

Więcej informacji na www.bitatek.com

 

Bixolon jest koreańską firmą zajmujacą się produkcją urządzeń drukujących, akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych do druku. Bixolon po sukcesie na rynku amerykańskim zaczyna podbijać rynek euopejski zyskując coraz większe uznanie na tle innych marek.

Więcej informacji na www.bixoloneu.com

 

BROTHER to japońska firma z blisko 100-letnią historią. Jest wiodącą marką w segmencie atramentowych i laserowych urządzeń wielofunkcyjnych, laserowych drukarek monochromatycznych oraz drukarek etykiet.

Więcej informacji na www.global.brother/en

 

 

Cambium Networks, sprzęgając ze sobą wyjątkową wydajność i ciągłą innowacyjność, oferuje rozwiązania do tworzenia bezprzewodowych sieci szerokopasmowych. Produkty Cambium Networks zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających środowiskach i unikalnych wyzwaniach – wspomagając społeczności, przedsiębiorstwa i postęp technologiczny w dziedzinie łączności na całym świecie.

Więcej informacji na www.cambiumnetworks.com

 

CCL to firma, której początki sięgają 2013 roku, a od tego czasu wspięła się w ogólnoświatowych rankingach na wysoką pozycję. CCL dostarczyło ponad 40 tysięcy sztuk urządzeń do takich sieci jak Carrefour, Alipay czy Walmart. Specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań POS oraz kas samoobsługowych. Jest obecnie 4 liderem w rynku światowym w dziedzinie rozwiązań self-checkout.

Więcej informacji na www.cclpos.com

 

Firma CipherLab założona w 1988 roku, jest obecnie światowym liderem w dziedzinie rozwiązań auto-ID i gromadzenia danych dla wielu gałęzi przemysłu. Zajmuje sie projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą terminali danych, czytników kodów kreskowych zapewniając jednocześnie integrację aplkacji i urządzeń.

Więcej inforamcji na www.cipherlab.com 

 

Cisco Systems posiada najmocniejszą pozycję na rynku sprzętu i rozwiązań sieciowych w Polsce. Bardzo wysoka jakość i integralność oferowanych produktów takich jak: routery, przełączniki, sprzęt do budowy sieci bezprzewodowych oraz zabezpieczenia sieciowe czynią z Cisco Systems niekwestjonowanego lidera w swojej branży.

Więcej informacji na www.cisco.com

 

Citizen Systems Europe wytwarza szeroką gamę rozwiązań do druku. Oferta obejmuje niezawodne drukarki etykiet, stworzone specjalnie do zastosowań w przemyśle, oraz niewielkie urządzenia POS dla handlu detalicznego. Znajdują się w niej również szybkie i wytrzymałe drukarki przenośne oraz wysokiej jakości drukarki fotograficzne. Firma Citizen powstała w 1930 i od tamtej pory nieustannie doskonali metody wytwarzania precyzyjnych mechanizmów najwyższej klasy.

Więcej informacji na www.citizen-systems.com

 

Code jest producentem najwyższej jakości urządzeń do skanowania kodów kreskowych. Siedziba firmy mieści się w Salt Lake City, a sprzęt produkowany jest w najlepszych fabrykach na całym świecie. Rozwiązania firmy Code mają szerokie zastosowanie w sektorach bezpieczeństwa publicznego, służby zdrowia, technologii produkcji i transportu.

Więcej informacji na www.codecorp.com

 

Custom to firma której początki sięgają 1992 roku, specjalizująca się w produkcji rozwiązań drukujących oraz systemów identyfikacji, które z powodzeniem wykorzystywane są na całym świecie. 

Więcej informacji na www.custom.biz

 

Dahua to Chińska firma specjalizująca się rozwiązań dla logistyki, produkcji oraz systemów kontroli parkingowych. Zatrudnia około 16000 pracowników na całym świecie. Rozwiązania, produkty i usługi Dahua są stosowane w 180 krajach i regionach, a 56 filii na całym świecie, obejmuje Azję, obie Ameryki, Europę, Bliski Wschód, Oceanię, Afrykę.

Więcej informacji na www.www.dahuasecurity.com

 

D.O.Tel jest doświadczonym dostawcą kompletnych rozwiązań z dziedziny auto-ID. Firma posiada szeroką ofertę rozwiązań mających zastosowanie zarówno w domu (rozwiązania smart home) jak i różnorodnych gałęziach biznesu począwszy od telemetrii logistycznej, aż do automatyzacji procesów produkcyjnych.

Więcej informacji na www.dotel.co.kr

 

 

Entrust jest liderem w branży wśród najlepiej sprzedających się rozwiązań do personalizacji kart. Bogata oferta obejmuje m.in. przemysłowe (do dużych nakładów) oraz biurkowe drukarki kart (do nakładów mniejszych), embossery, systemy paszportowe, oprogramowanie i materiały eksploatacyjne do drukarek kart.

Więcej informacji na www.entrust.com

 

Extreme Networks to firma działająca od roku 1996, której celem jest przesuwanie granic w dziedzinie szeroko rozumianych rozwiązań sieciowych oraz punktów kontroli dostępu, stawiając w głownej mierze na wzrost bezpieczeństwa, szykkości oraz łatwości obsługi.

Więcej informacji na www.extremenetworks.com

 

GETT jest niemieckim producentem, w którego asortymencie możemy znaleźć wysokiej jakości rozwiązania dla przemysłu, handlu i sektora medycznego. Firma została doceniona za wysoką jakość produktów i rzemieślnicze podejście do produkcji. 

Więcej informacji na www.gett-group.com

 

Godex jest firmą inżynierską, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości drukarek kodów kreskowych. Ta założona w 1993 roku firma z siedzibą w Taipei na Tajwanie posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Europie i Chinach, a jej produkty są dystrybuowane na całym świecie.

Więcej informacji na www.godexintl.com

 

HID specjalizuje sie w projektowaniu i produkcji systemów bezpieczeństwa oraz dostępu. W jej asortymencie można znaleźć między innymi drukarki kart RFID jak i same karty. Rozwiązania te wykorzysywane w ponad 100 krajach na całym świecie są podstawą wielu systemów bezpieczeństwa w mniejszych i większych placówkach.

Więcej informacji na www.hidglobal.com

 

Honeywell jest firmą o ugruntowej pozycji na świecie, o czym świadczy fakt umieszczenia jej na liście Fortune. Jednym z obszarów działalności Honeywell jest identyfikacja, zabezpieczenie i przechowywanie danych poprzez dystrybucję takich urządzeń jak: czytniki kodów kreskowych, terminale danych oraz systemy kotroli dostępu.

Więcej informacji na www.honeywell.com

 

Hewlett-Packard jest liderem w dziedzinie zaawansowanych technologii oraz jedną z największych na świecie firm z branży informatycznej. Szeroki wachlarz oferty obejmuje usługi i infrastrukturę informatyczną (sprzęt komputerowy, monitory, urządzenia POS, oprogramowanie) oraz systemy do druku i przetwarzania obrazu (drukarki, atramentowe, laserowe i przemysłowe, materiały eksploatacyjne do drukarek).

Więcej informacji na www.hp.com

 

Hw-Engineering jest stosunkowo nową, prężnie rozwijającą się firmą, powstałą w sierpniu 2007 roku. Specjalizuje się w dystrybucji drukarek kart, taśm i akcesoriów.

Więcej informacji na www.hw-eng.com

 

Iiyama to firma założona 1973 roku w Tokio w Japonii. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości monitorów do użytku domowego, biurowego oraz profesjonalnego. Główną ideą przyświecającą firmie jest to by zapewnić klientowi maksymalnie korzystny stosunek ceny do jakości produktu.

Więcej informacji na www.iiyama.com

 

Imago to nowa marka na polskim rynku, która w swoim portfolio oferuje wysokiej jakości komputery dedykowane branży retail. Starannie zaprojektowane mikrokioski, POSy, panele PC lub digital signage dają pewność codziennej, niezawodnej pracy w sklepach, restauracjach i innych punktach obsługi klienta.

 

M3 Mobile jest światowym liderem w branży telefonii mobilnej, zapewniając rozwiązania dla firm produkcyjnych, logistycznych, spedycyjnych oraz sprzedażowych. Ponadto M3 Mobile zajmuje się projektowaniem i dystrybucją urządzeń auto-ID przeznaczonych do zastosowań przemysłowych, takich jak: komputery przenośne typu PDA oraz terminale danych z funkcją RFiD.

Więcej informacji na www.m3mobile.net

 

Motion Computing jest producentem komputerów przenośnych typu tablet PC skierowanych głównie do sektora opieki zdrowotnej, instytucji rządowych oraz wspierania automatyzacji procesów w przemyśle i logistyce. Niezawodność, trwałość oraz łatwa integracja z urządzeniami peryferyjnymi dzięki wyposażeniu w łączność bezprzewodową sprawiają, że tablety PC firmy Motion Computing są wielokrotnie nagradzane i cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników.

Więcej informacji na www.motioncomputing.com

 

Newland Europe BV z siedzibą w Holandii jest spółką-córką Fujian Newland Computer Co., Ltd - spółki akcyjnej mieszczącej się w mieście Fuzhou w chińskiej prowincji Fujian. Newland zajmuje się wytwarzaniem wysokiej wydajności rozwiązań w optycznym dekodowaniu danych, w tym ręczne i stacjonarne czytniki kodów, komputery mobilne, tablety i moduły skanujące OEM.

Więcej informacji na https://newland-id.com/

 

Newsteo oferuje szereg rozwiązań pozwalających na dokonywanie bezprzewodowej kontroli warunków środowiska np. monitorowanie temperatury, wilgoci lub wstrząsów. Modułowa konstrukcja systemów Newsteo pozwala na ich dowolne konfigurowanie, tym samym dopasowując się do indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej informacji na www.newsteo.com

 

 

NiceLabel jest wiodącym na rynku światowym producentem oprogramowania przeznaczonego do projektowania, drukowania i zarządzania etykietami. Od ponad 20 lat doskonali swoje produkty współpracując z liderami branży drukarek etykiet z całego świata.

Więcej informacji na www.nicelabel.com

 

Panasonic jest jednym z największych producentów elektroniki konsumenckiej i przemysłowej na świecie. Znakiem towarowym tej marki jest Toughbook spełniający funkcję notebooka i tabletu internetowego. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii, Toughbooki firmy Panasonic są wytrzymałe i sprawdzają się prawie we wszystkich sektorach gospodarki m.in. w produkcji, transporcie, handlu, sektorze publicznym, służbie zdrowia, budownictwie, branży finansowej i wielu innych.

Więcej informacji na www.panasonic.com

 

SATO to założona w 1940 roku firma, która od produkcji maszyn do obróbki drewna, stopniowo ewoluowała w kierunku branży Auto ID. W 1962 roku założyciel firmy SATO Yo Sato wynalazł etykieciarkę ręczną. Dzięki niej firma stała się pionierem rozwiązań do drukowania cen, otwierając się nowe perspektywy. W odpowiedzi na pojawienie się w latach 70-tych XX w. systemów POS (point-of-sale) opracowano nowe modele etykieciarek ręcznych, które były kompatybilne z technologią optycznego rozpoznawania znaków (OCR) i kodów kreskowych. W 1981 roku dzięki wynalezieniu pierwszej na świecie drukarki termotransferowej obsługującej systemy POS JAN/UPC/EAN, firma stała się czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie znakowania produktów w sklepach. Misją firmy jest dostarczanie klientom nowej wartości w oparciu o najwyższej jakości produkty i usługi, łącząc technologię automatycznej identyfikacji z doskonałej jakości materiałami.

Więcej informacji na www.satoeurope.com

 

Scantech ID to przedsiębiorstwo należące do holenderskiej czołówki pięciu najlepszych producentów skanerów wielokierunkowych. W 2007 firma skonsolidowała się z pochodzącym z Nowego Taipei na Tajwanie przedsiębiorstwem Champtek, które od 1985 roku jest wiodącym producentem rozwiązań w dziedzinie Auto ID. Ich urządzenia są z powodzeniem szeroko implementowane w branży handlu, transportu, logistyki, produkcji, edukacji, w placówkach rządowych i w służbie zdrowia.

Więcej informacji na www.scantech-id.com

 

TEC Polska Sp. z o.o. należy do globalnie rozpoznawalnej Grupy TOSHIBA. Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu komputerowych technik sprzedaży (POS) oraz drukarek fiskalnych i drukarek etykiet/kodów kreskowych z funkcją kodowania RFiD wraz z akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi.

Więcej informacji na www.toshiba.pl

 

Zebra Technologies jest światowym liderem w dziedzinie systemów drukowania na zamówienie umożliwiających poprawę działalności i zwiększenie bezpieczeństwa firm. Obecna Zebra powstała z połączenia firm Zebra Technologies i Motorola Solutions - potentatów tej branży. Oferowane przez firmę Zebra drukarki termiczne i termo-transferowe (biurkowe, przemysłowe, mobilne) umożliwiają wydruk etykiet, kodów kreskowych i paragonów. Natomiast dostarczane materiały eksploatacyjne, taśmy, oprogramowanie oraz systemy połączeniowe zapewniają szeroki zakres zastosowań. Zebra jest również światowym producentem drukarek kart plastikowych, umożliwiających wydruk różnego rodzaju kart, także z zapisem informacji na pasku magnetycznym, karcie zbliżeniowej lub chipie.

Więcej informacji na www.zebra.com