PROMOCJE

AktualnościZebra może jeszcze więcej z Androidem 2021-02-18

Poznaj najciekawsze urządzenia smart w ofercie Zebra Technologies, wspierane przez najnowsze systemy operacyjny z rodziny Android. Komputery mobilne dla branży retail, profesjonalne terminale danych dla przemysłu i wiele więcej.


ZEBRA MOŻE JESZCZE WIĘCEJ Z ANDROIDEM
 

 

          Przenośne urządzenia elektroniczne, które pozwalają na przetwarzanie danych są z nami od wielu lat. Na początku lat 90., niewielkie, mobilne komputery zwane też PDA bądź palmtopami pozwalały na wykonywanie połączeń głosowych, wysyłanie wiadomości tekstowych czy surfowanie w Internecie. Wówczas dominujące były systemy autorskie, bądź pochodzące od Apple, kompilacje na urządzenia mobilne, a Windows dopiero stawiał pierwsze kroki na rynku. Obecnie urządzenia te znalazły o wiele szersze zastosowanie, zyskały nowe funkcje i możliwości, które świetnie sprawdzają się w wielu branżach, m.in. handlu detalicznego, produkcji, transportu i logistyki. Swoją wszechstronność zawdzięczają w dużej mierze zwróceniu się ku spopularyzowanym dzięki smartfonom konsumenckim systemom z rodziny Android. Współczesne komputery mobilne są niezwykle wydajne a jednocześnie na tyle małe, że bez problemu zmieszczą się w kieszeni i można je wykorzystać do pracy w terenie. Wyposażone w moduły pozwalające na precyzyjne odczytanie kodu oraz spełniające normy IP, nie tylko ułatwiają prace, ale też zwiększają produktywność i przyczyniają się do optymalizacji procesu roboczego.

 

Terminale przemysłowe tylko z Androidem

          Jednym ze światowych liderów w dziedzinie rozwiązań mobilnych jest firma Zebra, której historia sięga 1969 roku. Łącząc pasję z doświadczeniem, stali się gwarantem najwyższej jakości produktów. Świadczą o tym liczne branżowe wyróżnienia, m.in. za jakość i wzornictwo oferowanych urządzeń. Należy pamiętać, że Zebra oprócz terminali danych ma także w swojej ofercie specjalistyczne urządzenia drukujące, czytniki kodów kreskowych a także oprogramowanie oraz materiały eksploatacyjne. Warto zapoznać się z ofertą ich komputerów mobilnych. Polecamy zwłaszcza bezkompromisowy terminal przemysłowy MC9300, który został zaprojektowany do najbardziej wymagających zadań. Szukając zaawansowanego i wszechstronnego komputera należy też spojrzeć na serię MC3300. Z kolei szukając bardziej poręcznego terminala można zwrócić uwagę na terminale TC72 i TC77. To co szczególnie warte podkreślenia, to system Android znajdujący się na pokładzie tych urządzeń, który jest tak dobrze nam znany i słynie z niesłychanej prostoty obsługi. Zebra opracowała rozwiązanie LifeGuard for Android, które pozwala na znaczne wydłużenie eksploatacji komputerów mobilnych klasy korporacyjnej z systemem Android. LifeGuard gwarantuje dłuższe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa, okresowe aktualizacje zabezpieczeń, a także obsługę starszych systemów operacyjnych w czasie migracji na nowszy system.

 

 

By dowiedzieć się więcej o terminalach Zebra Technologies pracujących na systemach Android, skontaktuj się z działem sprzedaży.

 

Skocz do:

Terminale danych w służbie zdrowia

Najtwardsze ze wszystkich - terminale magazynowe

Tablety dla wymagających

Wirtualni asystenci sprzedaży

 


« Powrót do listy aktualności