PROMOCJE

AktualnościWystawa Retail Show 2018 2018-10-08

RetailShow2018

Z przyjemnością zapraszamy na dziewiątą edycję Targów Retail Show! To coroczna, największa impreza poświęcona wyposażeniu sklepów, która odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2018 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

W czasie trwających dwa dni targów zaprezentujemy naszą ofertę, w tym czytniki kodów laserowych, wagi, urządzenia POS, identyfikatory cen a także porozmawiamy o nowych technologiach, które w przyszłości będą wdrażane w placówkach handlowych. Na naszym stoisku można także wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami - urządzeniami auto ID.

Ciekawostką targów jest Modelowy Sklep - w pełni funkcjonalna makieta prezentująca trendy projektowania, najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu.

Targom towarzyszyć będzie konferencja Retail Congress, na których będzie można wysłuchać ciekawych prelekcji tematycznych oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

W czasie trwania Retail Congress, w dniu 14 listopada o godzinie 12:20 zostanie wygłoszona prelekcja:

"Cenówka, która zostanie zauważona – rozwiązania firmy GoDEX, standalone i nie tylko."

Prowadzącym wykład będzie Karol Łużyński – kierownik regionalny sprzedaży w firmie GoDEX Europe GmbH. W czasie trwania prelekcji zostanie wylosowana atrakcyjna nagroda. Oficjalną agendę kongresu znajdziecie Państwo pod adresem:

Agenda

Więcej informacji na temat wydarzenia.

Retail Show 2018 - Expo 21 warszawa« Powrót do listy aktualności