PROMOCJE

AktualnościJesteśmy otwarci na współpracę 2021-02-28

Nadszedł moment, by podsumować miniony rok, który dla wielu z nas był czasem nie tylko wyjątkowym, ale i wyjątkowo ciężkim. Realia, które przyniosła nam pandemia zachwiały dotychczasowy stosunkowo stabilny rynek, również w branży Auto ID. Bieżące doniesienia informują nas wręcz o sytuacji jednego z czołowych dystrybutorów Auto ID, który zdecydował wycofać się z rynku Europy Środkowej.

W Koncept-L, pomimo wielu obostrzeń, wyrzeczeń i modyfikacji organizacji pracy, nie zwolniliśmy tempa - wręcz zintensyfikowaliśmy działania tak, by wykorzystać ten czas na poszerzenie oferty, oraz rozwój działalności. Nieustannie jesteśmy otwarci na współpracę przy każdym projekcie i nie boimy się żadnych wyzwań. W ubiegłym roku efektem naszych starań było podpisanie 4 umów partnerskich z markami cenionymi na rynku ogólnoświatowym. Utrzymaliśmy również status jednego z głównych dystrybutorów marki Zebra Technologies, z którą współpracujemy od ponad 20 lat, zaopatrując w jej produkty całą Polskę oraz kraje Europy Wschodniej.

  • We wrześniu Koncept-L zyskał status oficjalnego dystrybutora produktów marki SATO. Umowa ta wzbogaciła naszą ofertę o nowe drukarki etykiet, zarówno stacjonarne, jak i przenośne.
  • W listopadzie podpisaliśmy kontrakt z włoskim producentem drukarek etykiet – firmą CUSTOM, której asortyment zasilił nasz magazyn o kioskowe systemy drukujące.
  • Dzięki umowie partnerskiej z firmą Dahua, możecie zakupić u nas produkty do automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych (ANPR), a w przyszłości również systemy monitoringu miejskiego.
  • Na koniec umowa partnerska z firmą CCL Tech, która zapewniła nam status oficjalnego polskiego dystrybutora rozwiązań POS oraz automatycznych punktów handlowych.

W związku z poszerzeniem naszego portfolio oraz ciągle rosnącą liczbą zamówień, powiększyliśmy kadrę i wydłużyliśmy czas pracy magazynu, by utrzymać standard realizacji zamówień w ciągu jednej doby. Ponadto wdrożyliśmy nowoczesny system ERP, dla utrzymania sprawnej i profesjonalnej obsługi naszych Klientów. Zintensyfikowaliśmy również działania marketingowe, mające na celu wydatne wsparcie naszych Partnerów, a Ich cenne zaangażowanie w naszą współpracę nagradzaliśmy możliwością udziału w atrakcyjnych programach lojalnościowych.

Cieszymy się, że jest nam dane wzbogacać polski rynek o nowe, profesjonalne rozwiązania i  rozwijać się, świadcząc naszym Partnerom usługi na coraz wyższym poziomie. W minionym roku umocniliśmy naszą pozycję na rynku, za co serdecznie dziękujemy również naszym Kontrahentom oraz Klientom.
 

Nasze głowne atuty:

Ekspresowa wysyłka

Jako największy w Polsce dystrybutor sprzętu Auto ID nieustannie utrzymujemy wysokie stany magazynowe, by zapewnić możliwość wysyłki towaru w przeciągu 24 godzin. Szybka i niezakłócona realizacja zamówień jest podstawą działania w sprzedaży B2B. Gwarantujemy więc realizację zamówień złożonych przed godziną 15. w ciągu tego samego dnia.

 

Doświadczony dział serwisowy

Nasz serwis zapewnia pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Realizujemy naprawy serwisowe większości sprzedawanego przez nas towaru. By minimalizować straty związane z przestojem spowodowanym usterką, jesteśmy w stanie zaoferować sprzęt zastępczy na okres trwania naprawy.
 

 

Duży zasięg działania

Swoim zasięgiem obejmujemy większość krajów Europy Środkowej oraz Europy Wschodniej. Realizujemy zarówno wysyłki standardowe jak i paletowe. Posiadamy dział eksportu, zajmujący się kompleksowo wysyłkami poza granice Unii Europejskiej. 
 

 

Wsparcie marketingowe

Nasi klienci mogą cieszyć się wydatnym wsparciem naszego doświadczonego zespołu marketingu. Jesteśmy w stanie znacząco skrócić drogę komunikacji z Producentami, ofertą których jesteście zainteresowani. Jeśli klienci pytają Cię o materiały reklamowe, zgłoś się do nas - dysponujemy dużym zapleczem różnorodnych materiałów, dedykowanych dla potrzeb naszych kontrahentów.

 

 

Jesteśmy elastyczni

Dostosowujemy się do zmiennych warunków na rynku, by niezmiennie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W okresie pandemii dzięki wprowadzeniu pracy zmianowej oraz przeorganizowaniu i wydłużeniu pracy magazynu, utrzymaliśmy terminową realizację wysyłek z zachowaniem wszystkich niezbędnych wymogów sanitarnych.

 

 

 

Szeroki asortyment

Nieustannie poszerzamy ofertę o rozwiązania światowych producentów, by zapewniać najwyższej klasy produkty. Systematycznie baza naszych producentów powiększana jest o nowe znane marki. Aktualnie sprzedajemy produkty prawie 40 producentów z całego świata. Wszystko po to, by zaspokoić szerokie spektrum rynku, jednocześnie nie monopolizując go brakiem zróżnicowania produktów.
 

 

Masz propozycje współpracy? Skontaktuj się z nami!« Powrót do listy aktualności