PROMOCJE

AktualnościMODERN WAREHOUSE IX Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki 2017 2017-10-05

MODERN WAREHOUSE IX Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki 2017 - to flagowe wydarzenie branży magazynowania i logistyki w Polsce, na które zapraszają: Redakcja dwumiesięcznika Nowoczesny Magazyn, najstarszego czasopisma tego sektora na polskim rynku oraz firma Koncept-L S.A. - Partner Kongresu.
15-16 listopada 2017 r. w Sound Garden Hotel w Warszawie przedstawiciele Koncept-L, we współpracy z Partnerem – firmą Logifact, zaprezentują nowe dedykowane rozwiązania Auto ID i WMS. Zapraszamy do naszego stoiska, na demonstrację m.in.: nowoczesnych, wielofunkcyjnych terminali danych, szybkich i wydajnych drukarek etykiet, szerokiej gamy czytników kodów 1D i 2D oraz bezpiecznych sieci WLAN. Portfolio Koncept-L przybliży Zainteresowanym ofertę urządzeń światowych producentów takich jak: Arbor, Argox, Brother, CipherLab, Citizen, Datacard, GoDex, Iiyama i Zebra.
Kongres Modern Warehouse to doskonała okazja by poznać trendy, które mają szanse zagościć w polskich magazynach i centrach logistycznych w najbliższych latach. 

15-16 listopada 2018
Hotel Sound Garden
Żwirki i Wigury 18 
Warszawa
 « Powrót do listy aktualności