PROMOCJE

AktualnościImago - Wizja dojrzałego biznesu 2020-08-31


Bezsprzecznie w każdej branży nieoceniona jest pomoc technologiczna, która poszerzy możliwości pracy, przyśpieszy procesy związane z uzyskaniem konkretnych danych oraz zapobiegnie powstawaniu błędów. Wszelkiego rodzaju komputery odciążają pracowników z ważnych, lecz często czasochłonnych obowiązków. Obecność mikrokiosków jest również z pożytkiem dla klienta, który może samodzielnie, w intuicyjny sposób znaleźć potrzebne info
rmacje. Imago to nowa marka na polskim rynku, która w swoim portfolio oferuje wysokiej jakości komputery dedykowane branży retail. Starannie zaprojektowane mikrokioski, POSy, panele PC lub digital signage dają pewność codziennej, niezawodnej pracy w sklepach, restauracjach i innych punktach obsługi klienta.


Mikrokioski od Imago to wysokiej jakości urządzenia, występujące w czterech wariantach rozmiarowych: A7, A10, A12 i A15 - przy czym przekątna ekranu zawiera się w nazwie modelu. Wszystkie mikrokioski działają w oparciu o system Android 8.0 Oreo, który jest nie tylko wygodnym dla niedoświadczonych użytkowników systemem operacyjnym, ale i środowiskiem przyjaznym dla programistów chcących rozszerzyć funkcjonalność mikrokiosków Imago o aplikacje dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Każde z urządzeń może bezprzewodowo przesyłać dane przy użyciu modułu WLAN lub Bluetooth.

 

 

Dzięki wsparciu przez znaną i docenianą markę Zebra Technologies, mikrokioski Imago są dostępne także z modułem skanującym Zebra SE-2707 umożliwiającym szybki i dokładny odczyt kodów. Z taką funkcjonalnością, mogą z powodzeniem zostać użyte jako urządzenia do zarządzania salami konferencyjnymi, sprawdzarki cen, punkty kontroli dostępu, czy interfejsy systemu samoobsługowego odbioru paczek.

 

 

 

Prezentujemy urządzenia z portfolio marki Imago z podziałem na kategorie.

 

Mikrokioski

A7 A10 A12 A15

 


Komputery POS

AL-515 POS15 POS13N

 

 

Panele PC

   
  DSP22 DSP19  

 

 

Akcesoria

Panel LED Moduł skanujący Zebra SE-2707 Czytnik kart

 

 

 

Jeśli potrzebujesz pomocy z doborem urządzenia, skontaktuj się z nami.« Powrót do listy aktualności