PROMOCJE

AktualnościCitizen CL-E300 - Niezawodność i prostota 2021-04-06

 

Citizen CL-E300

 


Zniewalająca prostota i minimalne wymiary

 

Funkcjonalne narzędzie pracy

Drukarki etykiet stają się nieodzowną częścią wielu sektorów biznesów. Szeroka gama zastosowań sprawia, że urządzenia te wykorzystywane są zarówno w magazynach, biurach czy sklepach. Zróżnicowane środowiska wymagają by drukarka była jak najbardziej uniwersalna oraz wydajna. Konstruktorzy CL-E300 zaprojektowali ją tak, by spełniała powyższe założenia. Zwarta, prostopadłościenna konstrukcja sprawia, że urządzenie nie potrzebuje dużo miejsca do pracy i z łatwością może zostać zaadaptowane do niewielkich pomieszczeń.

Citizen CL-E300 występuje w wersji termicznej oraz termotransferowej. Druk termotransferowy cechuje się większą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne, natomiast druk termiczny, jest idealnym wyborem, gdy etykiety nie będą narażone na wilgoć, przetarcia, promienie słoneczne, oraz przede wszystkim wtedy, gdy liczą się koszta eksploatacji. Druk termiczny bowiem nie wymaga użycia taśm barwiących. Wymiana materiałów eksploatacyjnych jest niezwykle prosta i opiera się o autorskie rozwiązania Citizen, takie jak mechanizm Hi-Lift™, czy zamknięcie ClickClose™.

Sposoby łączności

Łączność z drukarką odbywa się poprzez wbudowany interfejs LAN, USB lub standardowy port szeregowy, natomiast jeśli występuje konieczność zastosowania łączności bezprzewodowej, drukarka dostępna jest w opcjonalnej wersji z modułem Bluetooth, WiFi oraz LAN z obsługą XML. Sama interakcja użytkownika z urządzeniem odbywa się poprzez jeden wielofunkcyjny przycisk.

Przy zakupie CL-E300 dostępne są wersje głowicy drukującej, które różnią się rozdzielczością. Wyboru można dokonać spośród wersji 203 dpi lub 300 dpi. « Powrót do listy aktualności