PROMOCJE

AktualnościBartender 2018-11-22

Nasza oferta została poszerzona o oprogramowanie BarTender od Seagull Scientific. Bartender to oprogramowanie do projektowania wydruków etykiet i kart dla każdej branży. Dzięki łatwej we wdrażaniu, bezpiecznej i konfigurowalnej technologii program BarTender pomaga organizacjom na całym świecie przestrzegać nieustannie zmieniających się przepisów i praktyk obowiązujących w branży. Przedsiębiorstwa polegają na oprogramowaniu BarTender, kodując znaczniki RFID, tworząc paski magnetyczne i inteligentne karty, sterując systemami druku i naklejania, wykonując bezpośrednie oznaczanie części, tworząc znaczniki na półki oraz znaki, laserowo grawerując metal i wykonując wiele innych zadań. Oprogramowanie do etykiet i kodów kreskowych rozwija się wraz z Twoją firmą. Cztery wersje programu BarTender: Basic Edition, Automation Edition, Enterprise Automation Edition i Professional Edition umożliwiają łatwą aktualizację systemu w miarę rozwoju działalności, bez ponoszenia dodatkowych kosztów i konieczności nabywania produktów dodatkowych. Bartender to seria oprogramowania, która umożliwi Ci programowanie wydruków etykiet i kart dla każdej branży. Dzięki łatwej we wdrażaniu, bezpiecznej i konfigurowalnej technologii program BarTender pomaga organizacjom na całym świecie przestrzegać nieustannie zmieniających się przepisów i praktyk obowiązujących w branży.

 

Funkcje Basic Edition Automation Edition Enterprise Automation Edition Professional Edition
Projektowanie i druk etykiet oraz kart (z paskiem magnetycznym i bez) itp.
Możliwość dostosowania prędkości drukowania do dowolnej drukarki albo urządzenia znakującego.
Projektowanie formularzy wprowadzania danych umożliwiające walidację i wprowadzanie danych z klawiatury albo skanera kodów kreskowych w trakcie druku.
Odczyt danych z plików CSV, baz danych i dokumentów Excel, łatwe wyszukiwanie i wybieranie rekordów do druku.  
Kodowanie etykiet RFID  
Automatyczne drukowanie z dowolnego systemu operacyjnego albo urządzenia w odpowiedzi na transakcję danych i żądania SDK.    
Projektowanie z wykorzystaniem szablonów Intelligent Templates™ w celu ograniczenia czynności konserwacyjnych.    
Ochrona środowiska drukowania za pomocą roli użytkowników i grup.    
Monitorowanie stanu drukowania na żywo i wyświetlanie szczegółowej historii obciążenia systemu.    
Druk automatyczny w odpowiedzi na komunikację z interfejsu API usług sieciowych albo protokołu TCP/IP.      
Integracja z systemami SAP i Oracle.      
Wykorzystanie scentralizowanego systemu zarządzania, przechowywania szablonów i drukowania z przeglądarki internetowej, scentralizowane przechowywanie szablonów z kontrolą wersji, obsługa podpisów elektronicznych, pełna kontrola SDK, kodowanie kart inteligentnych itp.      

 

STRONA PRODUCENTA

 « Powrót do listy aktualności